OTELİMİZ
AKTİVİTELER
Huzur içinde kullanabileceğiniz oyun salonu, toplantılarınız için dizayn edilmiş toplantı salonu, özenle hazırlanmış sauna, Türk Hamamı, Fitnes Center, ihtiyaçlarınız için satış büfesi ile sadece günün yorgunluğunu atmakla kalmayacak, hoşça vakit geçirebileceksiniz..
RESTORANTLAR
Şehrin Kalbinde ,panoramik şehir manzarasına sahip Türk, Fransız, İtalyan ve Niğde mutfağının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu 150 kişilik kapasiteye sahip Nahita Restaurant siz ve dostlarınızın damak zevki için ortak adrestir.
TOPLANTI SALONLARI
Toplantı, panel, konferans gibi aktivitelerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz şekilde, siz değerli konuklarımızın kullanım amaçlarına göre hazırlanabilen 450 kişilik banket salonu, 150 kişilik Tiyatro düzeni Toplantı Salonu, VIP toplantılar için özel hazırlanan 25 kişilik toplantı salonlarımız bulunmaktadır. Ayrıca sadece toplantılarınızda değil özel ve değerli günlerinizde de sizlere hizmet verip mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan onur duyarız.
KONAKLAMA
86 standart, 6 suit, 1 engelli ve 2 kral dairesi olmak üzere 95 odadan oluşan odalarımızın modern çizgilere sahip dekorasyonu ve dinlendirici atmosferi ile tüm yorgunluğunuzu unutturacak, güler yüzlü personelimizin kusursuz hizmeti ve misafirperverliği ile evinizdeymiş gibi kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Tüm odalarımızda kesintisiz internet, TV, mini bar, saç kurutma makinası, direk telefon, 24 saat oda servisi ve ikram tepsisi bulunmaktadır.

Niğde şehir merkezi hükümet meydanı caddesinde turizme merhaba diyerek hizmete i açılan GRAND HOTEL NİĞDE'de şehrin gülen yüzü olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Şehrimizin yükselen değeri olmayı hedefleyerek kapılarını açan GRAND HOTEL NİĞDE bünyesinde single, double, tirble ve suit olmak üzere 95 oda 225 yatak kapasitelidir. Ayrıca konuklarımız için hazırlanmış ve günün yorgunluğunu atabileceğiniz apple bar, sizlerin damak zevkine önem veren Türk, Fransız, İtalyan ve Niğde 'nin yöresel yemeklerini sizlere sunan Nahita Restorant, Düğün nişan gibi özel günlerde özel anılar bırakacak olan Tyana Kokteyl Salonu, huzur içinde kullanabileceğiniz oyun salonu, toplantılarınız için dizayn edilmiş toplantı salonu, özenle hazırlanmış sauna, Türk Hamamı, Fitnes Center, ihtiyaçlarınız için satış büfesi, 80 araçlık kapalı otopark siz değerli konuklarımızın taleplerini karşılamak üzere hazırlanmıştır.

GRAND HOTEL NİĞDE gönül rahatlığı içerisinde konaklayabileceğiniz ve tüm ünitelerinde kaliteyi ve konforu hedefleyen genç, dinamik, profesyonel kadrosuyla Niğde'mizin kendine has konuk severliği ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermekten onur duyarız.

20
Suit
60
single-Double
80
Oda
185
Yatak Kapasitesi