Niğde şehir merkezi hükümet meydanı caddesinde turizme merhaba diyerek hizmete yeni açılan GRAND HOTEL NİĞDE' mizin gülen yüzü olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

    Şehrimizin yükselen değeri olmayı hedefleyerek kapılarını açan GRAND HOTEL NİĞDE bünyesinde single, double, tirble ve suit olmak üzere 80 oda 185 yatak kapasitelidir. Ayrıca konuklarımız için hazırlanmış ve günün yorgunluğunu atabileceğiniz apple bar, sizlerin damak zevkine önem veren Türk, Fransız, İtalyan ve Niğde 'nin yöresel yemeklerini sizlere sunan Nahita Restorant, Düğün nişan gibi özel günlerde özel anılar bırakacak olan Tyana Kokteyl Salonu, huzur içinde kullanabileceğiniz oyun salonu, toplantılarınız için dizayn edilmiş toplantı salonu, özenle hazırlanmış sauna, Türk Hamamı, Fitnes Center, ihtiyaçlarınız için satış büfesi, 80 araçlık kapalı otopark siz değerli konuklarımızın taleplerini karşılamak üzere hazırlanmıştır.

    GRAND HOTEL NİĞDE gönül rahatlığı içerisinde konaklayabileceğiniz ve tüm ünitelerinde kaliteyi ve konforu hedefleyen genç, dinamik, profesyonel kadrosuyla Niğde'mizin kendine has konuk severliği ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermekten gurur duyarız.