Hakkımızda

Hizmet ve turizm sektörüne 2005 yılında kapılarımızı açtığımız günden itibaren, her konuğumuz en değerlerimiz anlayışıyla ilerliyoruz. Grand Hotel Niğde kalitesi ve konforuyla siz saygıdeğer konuklarımıza yepyeni bir konaklama anlayışı getirmekteyiz.

Niğde şehir merkezinde, her noktaya kolayca ulaşabilmeniz için şehir meydanında konumlandık. Temiz ve rahat odalarımız, konforunuz göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve konaklamanızı unutulmaz hale getirmek için hazırlanmıştır. 86 standart, 6 suit, 1 engelli, 2 king suit olmak üzere 95 oda, 225 yatak kapasitemizle hizmetinizdeyiz.

Saygıdeğer misafirlerimizi Türk, Fransız ve İtalyan mutfaklarının lezzetli tatlarını sunan Nahita Restorant ile ağırlıyoruz. Apple Bar’ın keyifli ortamında ise leziz atıştırmalıklar ve içeceklerle eğlenceyi sunuyoruz.

Nişan, düğün ve balo gibi özel günleriniz için benzersiz ambiyansıyla 450 kişilik Tyana salonumuz, konferans ve toplantılarınız için 150 kişilik toplantı salonumuz ve özel toplantılarınız için 25 kişilik VIP toplantı salonumuzla etkinliklerinize ev sahipliği yapmaktayız.

Oyun salonlarımız, itinayla hazırlanmış Türk hamamı, sauna ve fitness salonumuzla rahatınız için her şeyi düşünmekteyiz. Güler yüzlü, profesyonel, genç ve dinamik ekibimizle kıymetli misafirlerimize hizmet etmekten onur duyarız.