AKTİVİTELER

Huzur içinde kullanabileceğiniz oyun salonu, toplantılarınız için dizayn edilmiş toplantı salonu, özenle hazırlanmış sauna, Türk Hamamı, Fitnes Center, ihtiyaçlarınız için satış büfesi ile sadece günün yorgunluğunu atmakla kalmayacak, hoşça vakit geçirebileceksiniz..

RESTORANTLAR

Şehrin Kalbinde ,panoramik şehir manzarasına sahip Türk, Fransız, İtalyan ve Niğde mutfağının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu 150 kişilik kapasiteye sahip Nahita Restaurant siz ve dostlarınızın damak zevki için ortak adrestir.

TOPLANTI SALONLARI

Toplantı, panel, konferans gibi aktivitelerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz şekilde, siz değerli konuklarımızın kullanım amaçlarına göre hazırlanabilen 450 kişilik banket salonu, 150 kişilik Tiyatro düzeni Toplantı Salonu, VIP toplantılar için özel hazırlanan 25 kişilik toplantı salonlarımız bulunmaktadır. Ayrıca sadece toplantılarınızda değil özel ve değerli günlerinizde de sizlere hizmet verip mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan onur duyarız.

KONAKLAMA

86 standart, 6 suit, 1 engelli ve 2 king suit olmak üzere 95 odadan oluşan odalarımızın modern çizgilere sahip dekorasyonu ve dinlendirici atmosferi ile tüm yorgunluğunuzu unutturacak, güler yüzlü personelimizin kusursuz hizmeti ve misafirperverliği ile evinizdeymiş gibi kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Tüm odalarımızda kesintisiz internet, TV, mini bar, saç kurutma makinası, direk telefon, 24 saat oda servisi ve ikram tepsisi bulunmaktadır.